Hayat Değiştiren 5 Cilt Bakım Ürünü Önerisi

Hayat Değiştiren 5 Cilt Bakım Ürünü Önerisi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cildinin daha kusursuz ve pürüzsüz görünmesi için elinden geleni yaptığına eminiz. Fakat yine de istediğin o sağlıklı görünümü yakalayamıyorsan bir de cildimveben editörlerinin en çok önerdiği ürünleri denemelisin. 

Aslında cilt bakımı yapmak sandığından daha basit. Önemli olan doğru ürünleri nokta atışıyla bulmak ve birbirini tamamlayan ürünleri cilt bakımında kullanmak. En iyi bakım kremleri ve en çok puan alan ürünleri senin için sıralıyoruz. Cildini yenileyecek ve adeta hayatını değiştirecek cilt bakım ürünlerini merak edenler yazının devamına bekleniyor. 

1- L'Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Maske

Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Maske

Hayat değiştiren ürünlere başlamadan önce hayat değiştiren bir içerikten bahsedelim: Hyaluronik Asit. Vücudumuzda doğal olarak bulunan Hyaluronik asit, cildin nem dengesini sağlayan, cilde dolgunluk ve esneklik kazandıran harika bir içerik. Hyaluronik asit kendi ağırlığının 1000 katı kadar nem tutma özelliğine sahip! Kısaca nemli bir cilt için Hyaluronik asit desteğini cildinden esirgememelisin. 

Hyaluronik asit içeren cilt bakım ürünleri arasında bizim en sevdiğimiz ve hızlı etkisini gördüğümüz ürün Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Maske oluyor. L'Oréal Hyaluron Uzmanı maske, cildin ihtiyacı olan nemi sağlayarak, cildin daha genç, nemli, dolgun ve canlı görünmesini sağlıyor. Bütün bu etkileri ilk maske kullanımından sonra gözle görülür şekilde fark edebiliyorsun. İki çeşit hyaluronik asit içeren kağıt maske, cildi 24 saat boyunca nemlendiriyor, ferahlamanı sağlıyor ve sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Ultra İnce formdaki kağıt maske cildinle mükemmel bir uyum sağladığını da ekleyelim. 

2- Garnier Hyaluronik Aloe Jel

2- Garnier Hyaluronik Aloe Jel

Cilt bakım rutinini değiştirecek nemlendirici önerisinde Garnier Hyaluronik Aloe Jel'den bahsetmek isteriz. Aloe Vera'nın cilde olan faydalarını eminiz duymuşundur. En doğal ve temiz nemlendiricilerden olan Aloe veranın hyaluronik asit ile birleştiği Garnier Hyaluronik Aloe Jel'i mutlaka denemelisin. Bugüne kadar denediğimiz en iyi nemlendirme etkisine sahip olan Garnier nemlendirici, yüzde yapışkan bir his bırakmıyor ve hızlıca emiliyor. 

Doğal nemlendirici arayışında olanlar %96 doğal kaynaklı Garnier nemlendiriciyi severek kullanacaklar. Bizim Aloe Nemlendirici'nin en sevdiğimiz özelliği ise yapısı oldu! Jel kıvamındaki yapısı cildi anında ferahlatıyor ve ilk andan itibaren yoğun nemlendirme etkisini hissediyorsun. 48 saat boyunca cildin nemli ve ferah görünüyor. Pürüzsüz ve rahatlamış cilt görünümü isteyenler (istemeyen olabilir mi?!) Garnier nemlendirici ile acilen tanışmalı. 

3- La Roche Posay Effaclar Jel

 La Roche Posay Effaclar Jel

Temizlik cilt bakımının en önemli kuralı! Temizlik adımını atladığında gözeneklerine dolan yağ, kir ve makyaj artığı sana istenmeyen siyah noktalar ve akne gibi cilt kusurları olarak geri dönebilir. Ancak biz, cildini derinlemesine temizleyecek, kirden, yağdan arındıracak yüz yıkama jelini biliyoruz: La Roche Posay Effaclar Jel.

La Roche Posay yüz yıkama jelinin formülündeki La Roche-Posay Termal Suyu yatıştırmaya yardımcıdır, temizleyici ajanlar ciltteki kiri ve fazla sebumu arındırır, Çinko pidolate ise yağ üretimini azaltmaya yardımcı olur. Böylece cildimiz derinlemesine arınmış olur. Özellikle akneye eğilim gösteren cilde sahip olan Herkesicinguzellik editörlerinin da favorisi olduğunu söylemeden geçmeyelim. :)

4- L'Oréal Paris Şeker Peelingi Yorgunluk Karşıtı

4- L'Oréal Paris Şeker Peelingi Yorgunluk Karşıtı

Hepimiz zaman zaman yorgun veya uykusuz görünebiliriz. Hatta bazılarımız çoğu zaman yorgun görünüyor olabilir. Uykusuz kaldığın, çok fazla mavi ekrana maruz kaldığın günlerde cildin matlaşır ve doğal olarak yorgun görünmeye başlarsın. 

Yorgun görünüm karşıtı peeling yapmak cildinin daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olacak. L'Oréal Paris Şeker Peelingi Yorgunluk Karşıtı, %100 doğal kaynaklı 3 şeker (esmer, sarı ve beyaz) içeriyor. Formülündeki şekerler, cildi besliyor ve gözeneklerinin derinlemesine temizlenmesine yardımcı oluyor. Haftada iki veya üç kere şeker peelingi yaparak yorgunluğunu gizle ve cildinin daha pürüzsüz görünmesine sağla! İşte hayat kurtaran cilt bakım ürünü diye biz buna deriz :)

5- La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid SPF 50+

la roche posay güneş kremi

Hayat değiştiren ürünlerden biri de güneş kremi! Evet yüz güneş kremi kullanmak cilt bakım rutinlerini baştan aşağı değiştirecek. Çünkü düzenli olarak güneş kremi kullandığında cildinde daha az problem, leke ve kuruluk hissi olduğunu fark edeceksin.

Yoğun UV ışığına maruz kalmak cildini kurutur ve cildinde lekelenmelere yol açabilir. Cilt sorunlarının en önemli kaynaklarından olan güneş faktörünü engellemek için La Roche Posay Anthelios Invisible fluid SPF 50+ güneş kremini kullanmalısın. Yaz kış demeden dışarı çıkarken La Roche Posay güneş kremini uyguladığında güneşin zararlı etkilerinden yıl boyu korunabilirsin. Anthelios güneş kreminin kusursuz yapısı makyaj altına kullanmak için uygun. Yüzünde parlama ve yağlanma yapmayan bu güneş kremini bakım rutininden eksik etme. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?